Проект «ZTN-3000».
Зоотрони, тваринницькі комплекси.
Технології, селекція, обладнання.
Проект «ATN-3000».
Водні господарства.
Бджільництво. Центр вивчення меду та запилення.
Нейропасіка
Розведення комах і т.п.
Мала механізація
Роботи для сільського господарства
Підраховано, що верхній, родючий шар ґрунту виснажується зі швидкістю 7% за десятиліття. Щорічно із сільськогосподарського обороту випадає в середньому 8 млн. га через ерозію, заболочування та вилуговування. Перед людством постала проблема, яку потрібно вирішити.
Рішенням є створення великих зон гарантованого виробництва сільськогосподарської продукції на промисловій основі, свого роду фабрики зерна, кормів і овочів з використанням інженерних автоматизованих систем. Концентрація таких підприємств дозволяє організувати передові потоково-швидкісні методи, раціональне використання механізмів та робочої сили, скорочувати витрати на транспорт, будівництво тимчасових споруд та різних операційних витрат.
Компанією «Bion-element of l ife» розроблено проекти агропромислових комплексів на основі органічного землеробства із замкнутими схемами продуктообміну та фінансовими потоками. Щоб проекти привели нас до великої кількості продуктів харчування і стала на строго наукові основи, створені такі «точки опори»:
- Будівництво комплексів. Розроблено та застосовуються нові будівельні технології та матеріали. Велика кількість проектів комплексів, сучасних сховищ, переробних хабів та розвинена дорожня інфраструктура для них.
- Цифровізація та роботизація сільського господарства. Дозволяє отримувати врожаї сільськогосподарських культур близькі до їхнього біологічного потенціалу, впливаючи на всі основні фактори, що впливають на життя рослин: покращення ґрунту, регуляція водного режиму для зміни теплового, харчового та сольового режимів ґрунтів, покращення мікроклімату приземного шару тощо.
- Нові технології вирощування та автоматизоване обладнання, починаючи від механічних запилювачів, і закінчуючи агростанами з лазерною та електростимуляцією рослин, 50-70-поверховими кліматотронами та фітотронами.
- Культури з покращеними характеристиками. Наприклад, нашою командою отримано сорт буряків, який дає на 20% цукру більше з тих самих площ, пшеничні колоси до 120-140 зерен у колосі тощо.
- Хімізація та біохімізація. Розроблено цілий комплекс різних добрив, стимуляторів росту, пророщування, а також засобів для боротьби з бур’янами та іншими шкідниками.
- Комплекс сільськогосподарських машин та агрегатів. Розроблено понад 1700 типів машин (авіа, наземних, водних та підводних, у т.ч. безпілотні, на повітряній подушці тощо), що дозволяють повністю знищити ручну працю у всіх ґрунтово-кліматичних зонах планети.
На основі науки і передового досвіду, спираючись на ці точки, ми прийдемо до достатку і зможемо його підтримувати. І сподіваємося, що в майбутньому зникнуть повідомлення про те, що понад мільярд людей на планеті погано харчуються чи голодують, а з’являються нові: населення всього 10 мільярдів, а ми виробляємо їжі для 50 і це не межа можливостей.
І тоді перед нашою командою стане нове завдання — збільшувати кількість сімейних союзів та народжуваності.
Небажання переучуватися призводить до неминучого відставання.
«Конструювання майбутнього»
(відділ розробок та замовлень):
067-395-15-87
bionlifeua@gmail.com
Вони нас поховали, але не знали, що ми — насіння.
«Генератор ідей»
(Відділ наукового співробітництва):
067-380-90-25
bionlifeua@gmail.com