Коритко Сергій Антонович — CEO, підприємець, архітектор живих систем, інтелектуальних систем управління, розробник багатофункціональних роботехнічних комплексів, моделювальник «розумного середовища», Президент спілки «Гільдія підприємців «Райдуга»», Голова ГО «Технократи України».
“Добитися успіху можна лише за ставки на останнє слово, на новітні досягнення науки та технології. Встановлення на те, щоб спішно доробляти колись незроблене або напередодні зруйноване, є принципово програшним. І в національному плані, і в особистому. Потрібно будувати своє майбутнє, а не розбиратися зі своїм темним минулим.
Лідерство несумісне із консервативною установкою. Лідером можна стати, успіху можна досягти тільки свідомо ставлячи на ультрапрогресивні технології, уявлення, використовуючи найперспективніші можливості. Не лише вміння їх розрізняти, а й бажання ними зосереджувати зусилля — ось необхідна умова успіху.
Майбутнє вже настало. Стрибок вже здійснений. Або дерзайте робити постіндустріальний бізнес, або присипте себе нафталіном.
Биць Андрій Анатолійович — підприємець (директор ПП «Короб»), архітектор інтелектуальних систем управління, проектувальник композитних матеріалів, технолог рециклінгу транспортних засобів.
«Якість — це робити правильно, навіть якщо ніхто не дивиться.» © Генрі Форд.
Варцаба Сергій Іванович — предприниматель (директор ТПО «Ірій»), інженер інтелектуальних мереж, проектувальник нейроінтерфейсів, архітектор інформаційних систем, віртуальних світів, заступник голови ГО «Технократи України».
« Будь — яка досить розвинена наука не відрізняється від магії .
Пора нам з’ясувати, що істинно, що можна.
Якщо переконанням вас не зрушити ні на п’ядь,
Вам все на власні очі доведеться показати.” © Ж.-Б. Мольєр»
Михальчук Віктор Анатолійович — підприємець (директор ТТ «Лань»), спеціаліст з крос-логістики, проектувальник інтермодальних транспортних вузлів, систем керування транспортними потоками, розробник безпілотного транспорту.
“Ми вирішуємо проблему клієнта працюючи не в рамках наукових дисциплін пов’язаних з проблемою, а в рамках самої проблеми. Є завдання – ми її вирішуємо!”
Кулинич Сергій Олександрович — підприємець (директор МОЗ «Іта») проектувальник промислової робототехніки, медичних та домашніх роботів, системний інженер інтелектуальних систем
Карл Маркс писав: «Одним із головних пунктів у системі американців є: нічого не робити руками з того, що можна виконати машиною. Від коливання колиски до виготовлення труни, від доїння корів до рубання лісу, від пришивки гудзика, до подачі голосу про президента — він має машину майже для всякої справи». (Теорія додаткової вартості», 2 том).
Матущак Вадим Володимирович — підприємець (директор ПММ «Терем»), урбаніст-еколог, спеціаліст з модернізації будівельних технологій, проектувальник інфраструктури «розумного будинку», «енергонульових будинків».
“ Зробити життя людей ще кращим, ще красивішим, ще щасливішим. Ми йдемо назустріч новим рокам самовідданої та натхненної праці, праці з повною віддачею творчих сил.
Брати активну участь у творчості у здійсненні вимог, продиктованих самим життям — високий обов’язок кожного. Допомагати і надалі нашому народу в його творчій праці, прикрашати і наповнювати ще глибшим духовним змістом його життя.
Гаврилюк Оксана Юріївна — викладач, ігропедагог, організатор проектної освіти, викладач теорії та практики винахідництва (ТРВЗ, ТРТЛ).
Столітня історія наукової фантастики свідчить: у сміливих ідей більша ймовірність здійснення, ніж у ідей обережних.
Новий світ — нові можливості.
Свірідова Валентина Петрівна — фахівець із психологічної безпеки, експерт із «образу майбутньої» дитини, розробник інструментів навчання станом свідомості, церебральний сортинг.
“ Майбутнє приходить не вітаючись! Як сказав А. Кларк: «Єдиний спосіб виявлення меж можливого полягає в тому, щоб наважитися зробити крок у неможливе».
Кузнєцова Олена Володимирівна — розробник освітніх траєкторій, організатор проектного навчання, тренер з mind-fitness.
«Навіть якщо знання роздають безкоштовно – приходити треба все одно зі своєю тарою»