Проекти перебудови існуючих міст у постіндустріальні. Будівельні технології, обладнання та матеріали.

Прогрес в галузі науки настільки стрімкий, можливості для практичної діяльності та розвиток розумових здібностей людини настільки не обмежені, що не можна навіть передбачити з достатньою впевненістю, куди це може привести. Важко передбачити, які будуть запити людей 2100 чи 2200 року, що вважатимуть собі нормою поведінки.

Архітектори повинні прагнути створити максимально сприятливі умови для життя людини з урахуванням її потреб та запитів. Вони мають бути новаторами, забезпечити існування та розвитку міста, цієї безперервно зростаючої індивідуальності, яка через 200 років буде зовсім інший, ніж зараз. Однак, у цьому розвиток вони зобов’язані дотримуватися наступності, не повинні забувати, що працюють у певній місцевості з культурою, що склалася, традиціями, що налічують сотні, а часом і тисячі років.

До міст потрібно ставиться також дбайливо, як і людської особистості. Подібна індивідуальність обмежується не лише центром та «історичними» районами міста; адже і своєрідність людини полягає не тільки в рисах її обличчя, очах чи будові рота – воно відноситься до всього її вигляду – зовнішнього та внутрішнього.

     Архітектори повинні постійно пам’ятати про індивідуальний характер міста чи району, де вони будують, і все має нагадувати про те, що ми знаходимося у певному місті із давньою культурою.

«Все, що людина здатна уявити у своїй уяві, інші зуміють втілити в життя» © Жюль Верн

«Конструювання майбутнього»

(Відділ розробок та замовлень):

067-395-15-87
bionlifeua@gmail.com

Ідея – первинна, матерія – вторинна. Ідея розгортається через матерію — матеріальний світ у просторі та часі через твою діяльність. Потрібно чітко представляти ідею в голові, чим чіткіше – тим вона правильніше матеріалізується.

«Генератор ідей»

(Відділ наукового співробітництва):

067-380-90-25

bionlifeua@gmail.com